ONS CEPHE

HAKKIMIZDA

Bizi tanımak ister misiniz?

1 +
Proje
1 +
Müşteri
1 +
Tecrübe
9944

BİZ KİMİZ?

1994 yılında Sivas’ta kurulan ve kurulduğu günden bugüne ticaretini daima doğruluk ve disiplin üzerine prensip edinen ons cephe Dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığı tüm işlerde  görselliği ve işlevselliği harmanlayıp 30 yıllık personel tecrübesiyle sektörün tüm alanlarında en iyi olabilmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

NE YAPARIZ?

Cephe giydirme, alüminyum ve reklam sektörlerinde hizmet vermekte olan şirketimiz alanında uzman mimar, mühendis ve tasarımcı kadrosuyla yapılarınız için estetik, dayanıklı ve ekonomik projeler üretmeye devam ediyor. Kompozit, Betopan, Seramik, Taş, Alüminyum ve Cam ürünlerle yapılarınıza cephe kaplama alternatifleri sunarken alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüm. korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk, alüm. küpeşte, cam balkon, fotoselli kapı, döner kapı, garaj kapısı, endüstriyel kapı gibi ihtiyaçlarınız içinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

NERELERDE İŞ YAPIYORUZ?

Sivas merkez fabrikamızın yanı sıra Ankara, İstanbul ve Ordu ofislerimizle Türkiye‘de birçok şehirde iş yaptığımızı biliyor muydunuz? 

REFERANSLARIMIZ

Scroll to Top