ONS CEPHE

HİZMETLERİMİZ

Faaliyet Alanlarımız Neler?

Tasarımları, ürünleri, çözümleri, yüksek iş ahlakı ve içinde bulunduğumuz tüm toplumlar için değer yaratan bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak  Ons Cephe’nin kalite politikasını oluşturmaktadır.

 

Cephe giydirme, Alüminyum & PVC ve Açık Hava Reklam Ürünleri sektörlerinde hizmet vermekte olan şirketimiz alanında uzman mimar, mühendis ve tasarımcı kadrosuyla yapılarınız için estetik, dayanıklı ve ekonomik projeler üretmeye devam ediyor. 

 

Kompozit, Betopan, Seramik, Taş, Alüminyum ve Cam ürünlerle yapılarınıza cephe kaplama alternatifleri sunarken alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüm. korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk, alüm. küpeşte, cam balkon, fotoselli kapı, döner kapı, garaj kapısı, endüstriyel kapı gibi ihtiyaçlarınız içinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ (3)

ONS ALUMINYUM

Alüminyum profil üreticisi olan Asistal  firmasının bölge bayiliğini yapmaktayız. Asistal marka alüminyum profil ürünleri kullanarak kapı ve pencere,  korkuluk, küpeşte, cam balkon, giyotin, pergola vb. sistemler hazırlıyor ve uzman ekibimizle montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ (1)

ONS CEPHE

Silikon, Kapaklı ve Spider Cam Cephe, Kompozit Giydirme, Hekimpan, Teracotta, Seramik, Ahşap, Bakır, Manka Panel malzeme ve ürünlerle; değerli müşteri ve partnerlerimize cephe giydirme sektöründe yılların kattığı tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ (2)

ONS REKLAM

Açık hava reklam & tanıtım sektöründe; Tabela, kutu harf, totem, dijital baskı, araç giydirme gibi ürün ve hizmetler üretmekteyiz. Markanızın bilinirliğini ve imajını önemsiyor, creatif ekibimiz ile hazırladığımız tasarımları son teknoloji makina parkurumuzda hayata geçiriyoruz.

Şirketimiz, geniş bir hizmet yelpazesiyle müşterilerimize çözümler sunmaktadır. Konteyner üretimi ve satışı da işletmemizin temel faaliyetlerinden biridir.

Müşterilerimize en kaliteli konteynerleri sunmak için modern üretim tekniklerini kullanıyoruz. Üretimimizde, dayanıklı çelik konstrüksiyonlar ve yüksek kaliteli sandviç panel duvarlar kullanarak güvenli ve uzun ömürlü konteynerler üretiyoruz. Bu konteynerler, depolama, taşıma ve farklı sektörlerde çeşitli uygulama alanlarına sahiptir.

Scroll to Top