onswebsitesi

HİZMETLERİMİZ

Ne yaparız? Faaliyet alanlarımız neler?

Tasarımları, ürünleri, çözümleri, yüksek iş ahlakı ve içinde bulunduğumuz tüm toplumlar için değer yaratan bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak  Ons Cephe’nin kalite politikasını oluşturmaktadır.

Cephe giydirme, alüminyum ve reklam sektörlerinde hizmet vermekte olan şirketimiz alanında uzman mimar, mühendis ve tasarımcı kadrosuyla yapılarınız için estetik, dayanıklı ve ekonomik projeler üretmeye devam ediyor. 

Kompozit, Betopan, Seramik, Taş, Alüminyum ve Cam ürünlerle yapılarınıza cephe kaplama alternatifleri sunarken alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüm. korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk, alüm. küpeşte, cam balkon, fotoselli kapı, döner kapı, garaj kapısı, endüstriyel kapı gibi ihtiyaçlarınız içinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

@UnSi0LAJfSNa-xQ

ONS CEPHE

Silikon, Kapaklı ve Spider Cam Cephe, Kompozit Giydirme, Hekimpan, Teracotta, Seramik, Ahşap, Bakır, Manka Panel malzeme ve ürünlerle; değerli müşteri ve partnerlerimize cephe giydirme sektöründe yılların kattığı tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

asistalabnner

ONS ALUMINYUM

Alüminyum profil üreticisi olan Asistal   firmasının bölge bayiliğini yapmaktayız. Asistal marka alüminyum profil ürünleri kullanarak kapı ve pencerekorkuluk, küpeşte, cam balkon, giyotin, pergola vb. sistemler hazırlıyor ve uzman ekibimizle montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

acikhava_reklam_sol kopya

ONS REKLAM

Açık hava reklam & tanıtım sektöründe; Tabela, kutu harf, totem, dijital baskı, araç giydirme gibi ürün ve hizmetler üretmekteyiz. Markanızın bilinirliğini ve imajını önemsiyor, creatif ekibimiz ile hazırladığımız tasarımları son teknoloji makina parkurumuzda hayata geçiriyoruz.