ONS CEPHE

İNSAN KAYNAKLARI

Bizimle çalışmak istermisiniz?

 

Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

”ONS CEPHE” olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda çalışanlarımızın mutluluğuna ve gelişimine de önem veriyoruz. Bu nedenle insan kaynakları departmanımız, şirketimizin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.

 

Çalışanlarımız, şirketimizde farklı pozisyonlarda yer alarak kendilerine uygun kariyer fırsatları bulabilirler. Her bir pozisyon için farklı yetkinlikler ve deneyimler gerekmektedir, bu nedenle insan kaynakları departmanımız, çalışanlarımızın en uygun pozisyonda çalışmalarını sağlamak için sürekli olarak çalışmaktadır.

 

”İnsan Kaynakları’‘ sayfamız, açık pozisyonlarımız hakkında bilgi almak isteyenler için bir rehber niteliği taşımaktadır. Burada, şirketimizde yer alabilecek farklı pozisyonlar hakkında detaylı bilgiler ve başvuru formu bulunmaktadır. İlgilendiğiniz pozisyonlar hakkında detaylı bilgi alabilir, başvuru formunu doldurarak online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başvurunuzu  kariyer.net ve eleman.net sitelerinde ki ilgili alanlara başvurarak yada aşağıda bulunan açık pozisyonlardan size uygun olanına tıklayarak, web sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

 

Açık Pozisyonlar

Scroll to Top